motoger

Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981
Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części moto2
giełda części słomczyn
auto szrot
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części
giełda części poznań
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
moto2
auto części zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe

Cena Błotnik tylny prawy Porsche Boxster Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Porsche Boxster i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Błotnik tylny prawy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Karoseria. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-31 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Błotnik tylny prawy do Porsche Boxster 981 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981 2.0 2024 sedan. Tanio Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981 2.0 2024 sedan. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.0 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2022. Nadwozie tego pojazdu to sedan i produkuje ten samochód marka Porsche. Ten model Boxster możliwy jest do zobaczenia w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem błotnik tylny prawy i teraz mogłem naprawić samemu Porsche Boxster wersja 981. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Porsche Boxster. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Słyszałem od mechanika że Porsche Boxster to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Porsche Boxster. Ważne że jestem z niego zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to błotnik tylny prawy do Boxster. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie błotnik tylny prawy. Kupiłem błotnik tylny prawy i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać błotnik tylny prawy najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Porsche Boxster. Nadszedł czas znaleźć błotnik tylny prawy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Porsche Boxster. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu błotnik tylny prawy w Porsche Boxster. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając błotnik tylny prawy do Porsche Boxster. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio błotnik tylny prawy. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele błotnik tylny prawy. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Błotnik tylny prawy Porsche Boxster 981
Copyright © 2025. MOTOGER.pl